Четвер, 15.04.2021, 02:40
Вітаю Вас, Гість

Правова абетка

Право - це сукупність встановлених  державною владою норм і правил, що регулюють відносини людей у суспільстві.

Правове виховання дошкільника починається з виховання у нього почуття власної гідності, поваги до самого себе. Тільки поважає самого себе і свої права людина здатна посправжньому поважати інших людей та їх права.

Тому в дошкільному закладі і сім'ї необхідно створити атмосферу визнання індивідуальності дитини, поваги його особистості, а самій дитині надати можливість реалізовувати свої людські права. Він повинен володіти свободою вибору, проявляти активність, ініціативність, самостійність, мати можливість висловлювати власну думку, проявляти шанобливе ставлення до думки інших, вміти надавати допомогу і приймати її. Без цього не можуть розвиватися такі необхідні кожній людині громадянські якості, як активність, самостійність, рішучість, відповідальність.

Виховання в дусі прав людини спрямоване на формування у дитини почуття справедливості, загальної рівності прав і можливостей. Тому неприпустимі несправедливість, заходи впливу, що принижують людську гідність дітей, порушують їх право бути коханими, рівними серед інших.

Правова освіта дошкільнят передбачає ознайомлення юних громадян з конкретними і зрозумілими їм правами.

 

http://dnz-malyatko1.at.ua/3.jpg

http://kdnz207.dnepredu.com/uploads/editor/3563/406603/sitepage_136/images/73447477.png

http://kdnz207.dnepredu.com/uploads/editor/3563/406603/sitepage_136/images/2810455.jpg

 

Правове виховання дітей дошкільного віку - необхідна складова створення системи безперервної освіти і виховання нового покоління громадян.