Вівторок, 21.08.2018, 16:26

Освіта дітей  дошкільного віку у межах Базового компонента дошкільної освіти  у нашому закладі здійснюється за:

Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

Освітня програма розвитку дітей від двох до семи років "Дитина" – це перша програма, керуючись якою дорослі допоможуть дитині сформуватись як особистість. Програма є освітньою, тобто базується на положенні про те, що освіта веде за собою розвиток. Освітні завдання в ній – цікаві й водночасвимагають від дитини докладання певних зусиль для задоволення пізнавального інтересу.

Парціальними програмами:

• Програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати» (автор Любов Лохвицька);
  • Програма з основ правознавства «Дошкільнятам про основи правознавства» (автори Т.Борисенко, Р.Бречка, Н.Крамаренко);
  • Програма з організації театралізованої діяльності в ДНЗ «Грайлик» (автори О.Березіна, О.Гніровська, Т.Линник).
  • та програмою для роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби:
    • Програмно-методичний комплекс «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей середнього та старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення»(автор – Л.І.Трофименко);
    • Програмно-методичний комплекс «Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п¢ятого року життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення» (автор Ю.В. Рібцун).