Четвер, 22.02.2018, 07:16

13 січня 2016 року в нашому садочку відбулися заходи щодо відзначення Щедрого Вечора та свята Маланки. Були задіяні діти всіх садових груп, а діти раннього віку приймали у себе гостей-щедрувальників.

Також колектив Полтавського дошкільного навчального закладу №6 "Чебурашка" завітав привітати з Щедрим вечором творчий колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя.

27 жовтня 2015 року в нашому садочку в рамках підготовки до "Тижня правового виховання"  відбулася зустріч з представником правоохоронних органів - Ахіджанян Жанною Суренівною, яка надала консультацію для вихователів та батьків щодо дотримання прав дітей дошкільного віку. Також Жанна Суренівна провела з дітьми бесіду, спрямовану на визначення рівня сформованості в них знань про права дітей.

7-13 січня в нашому садочку відбулися заходи до різдвяних свят та звичаїв (колядування, щедрування, посипання).  Діти із задоволенням брали у них участь.
Разом з батьками малята виготовляли новорічні іграшки.

15-17 січня в ДНЗ №6 пройшов тиждень пожежної безпеки. Вихователі провели заняття з безпеки життєдіяльності, підготували консультації для батьків, підготували інформацію в куточки для батьків.

В передостанній тиждень грудня відбулися новорічні ранки. Діти брали участь у чудових казкових святах, зустрічали Діда Мороза, отримували подарунки.

27 листопада ДНЗ №6 приймав гостей - педагогів дошкільних закладів нашого міста.

7 жовтня в ДНЗ №6 відбувся інформаційний тренінг з педагогами "Попередження насильства у сім'ї".
Актуальність проблеми попередження насильства у сім'ї в сучасному суспільстві зумовлена не тільки збільшенням фактів психологічного, фізичного, сексуального насилля, а і небажанням соціуму розглядати це питання відкрито. Думка про те, що насильство трапляється лише у проблемних сім'ях, — давно стала міфом.
Метою тренінга було
ознайомити учасників заняття з проблемами, причинами, ознаками насильства в сім'ї; нормативними документами з його попередження.

24 вересня  нашому садочку подарували кольоровий лазерний принтер.

«Ми спільно із керівниками промислових підприємств машинобудування та металообробки, даруємо вихователям та дітям кольоровий лазерний принтер, щоб він допоміг отримати достойну дошкільну освіту дітям, як цього вимагають соціальні ініціативи, проголошені Президентом України Віктором Януковичем», – зазначив в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Полтавської ОДА Ілля Чередніченко.

За його словами, у ДНЗ та школах вирішили відновити традицію шефства, яка існувала раніше для допомоги та підтримки закладів освіти.

«Підтримуючи соціальні ініціативи Президента України, ми впевнюємося у тому, що підприємства повинні підтримувати ДНЗ та школи. Ми повинні допомагати юному поколінню, щоб воно мало ті умови розвитку, які у майбутньому дозволять твердо стати на ноги. Говорити про традиції шефства ще рано, але їх потрібно відновлювати», – переконаний директор ПАТ «Завод „Лтава” Сергій Змієвець.