Четвер, 12.12.2019, 03:54

Із 25 по 29 листопада у середній групі №10 «Веселка» проходить тематичний тиждень «Ми у відповіді за тих, кого приручили» до «Всесвітнього дня домашніх тварин», який відзначається 30 листопада. У рамках даного тижня діти разом з батьками виготовили стінгазети про своїх домашніх улюбленців, особливості їх поведінки та догляду за ними. Всі роботи зібрані у виставку, яка представлена для дітей та їх батьків у роздягальні.

Із 18 по 22 листопада у середній групі №6 «Метелики» проходив тематичний тиждень «І в садочку, і в родині, жити весело дитині». У рамках якого була представлена виставка із стінгазет, які були виготовлені дітьми та їх батьками вдома, а в закладі діти розповідали про себе та свою сімю, демонструючи всім свою роботу.

Також у старшій групі № 9 «Віночок» пройшли нетрадиційні батьківські збори у вигляді консультації-практикуму на тему: «Навчаємося разом». На цих зборах батькам були запропоновані завдання за різними лініями розвитку та матеріали до них. Батьки охоче взяли участь у їх виконанні.

12 листопада 2019 р. у ЗДО №6 "Дивограй" пройшов День педмайстерності. Гостям заходу була представлена різноманітна програма з теми: "Дитсадок та родина".

Мультимедійна презентація "У талановитих батьків - талановиті діти" підтвердила різні форми роботи колективу закладу з батьками вихованців (нетрадиційні батьківські збори, спортивні та тематичні свята, родинні зустрічі, "Дні творчості").

Також усі вікові групи представили нові елементи предметно-ігрового середовища, виготовлені батьками вихованців. Це пошиті розвивальні килимки, які легко складалися з усім вмістом і перетворювалися на сумки.

Яскравими були фрагменти святкових ранків за участю батьків. Також гостям було запропоновано прийняти участь у пошуково-дослідницькій діяльності за мотивами казки "Дюймовочка".

25 жовтня 2019 року Полтавський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №6 "Дивограй" зустрічав делегацію керівників закладів дошкільної освіти м.Херсона за такою програмою:

1. "Дивограй" - радо зустрічає гостей.

2. Полтава - місто мого дитинства. Вітають діти старших груп.

3. Презентація елементів предметно-ігрового середовища:

• Дидактична гра "сумка-килимок";

• Театр на фартуху;

• Педагогічна валізка.

4. Огляд освітнього колекційного середовища:

5. "Пізнаємо світ разом з Дюймовочкою" - пошуково-дослідна діяльність. Майстер-клас для гостей.

30 вересня 2019 року до Всесвітнього Дня Бібліотек у старшій групі № 9 "Віночок" відбулася зустріч з бібліотекарями, які представили до уваги маленьких читачів цікаву дитячу літературу.

"Вже побагряніло
Листячко на клені,
Але на вербиці
Ще воно зелене."

Осінні турботи у нашому садочку...

"Талановиті діти та їх батьки"

У логопедичній групі №11 "Зірочка" пройшли нетрадиційні групові батьківські збори. Тема: "Пошуково-дослідна діяльність, як метод ознайомлення дітей з природою".

У середній групі №4 "Колосок" відбулися батьківські збори, на яких батьки мали змогу отримати інформацію щодо змісту освітньої діяльності дітей 5-го року життя за новою програмою "Впевнений старт"; вікові особливості психічного розвитку дітей середнього віку; представлення "Математичного планшету" - спільної роботи вихователів та батьків.

У нашому садочку відбулися осінні ранки:

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

Напередодні Дня міста 22 вересня наш садочок брав участь у виставці поробок із овочів та квітів. Ми представили свою композицію під назвою:

"Родина, родина – від батька й до сина
Від матері доні добро передам.
Родина, родина – це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям".

Шановні батьки, мешканці нашого мікрорайону та відвідувачі сайту!

Звертаємо вашу увагу на те, що з метою задоволення освітньо-виховних потреб та попиту на дошкільну освіту на території нашого дитячого садку розпочалося будівництво нового додаткового корпусу.

.

Також, з метою оптимізації перебування наших вихованців у ДНЗ проводяться роботи по утепленню приміщення садку та ремонт східців пожежних виходів з груп.