Четвер, 15.04.2021, 01:38
Вітаю Вас, Гість

Цей тиждень (12-16 квітня) у нашому закладі присвячується "Міжнародному дню польоту людини в Космос", тож вихованці "Дивограю" відкривають перед собою нові знання та уявлення про Всесвіт, особливості його функціонування, роль та місце людини у цьому цікавому та недостатньо вивченому процесі...

1 березня 2021 р. вихованці ЗДО №6 « Дивограй» взяли участь у ІІІ «Всеукраїнському занятті доброти», на якому розглядалося питання «Гуманного та відповідального ставлення до тварин». Всеукраїнське заняття доброти  започатковане благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа».   Тематичні заняття у різних вікових групах були спрямовані на формування у дітей відповідального та гуманного ставлення до тварин, любов до природи та її представників загалом.

12 лютого 2021 року у нашому закладі була проведена виставка матеріалів, наробок та надбань, педагогів, що атестуються у 2020-2021 навчальному році. Під час виставки педагоги мали змогу представити та прокоментувати свої педагогічні надбання.

"Як У нашім "Дивограї" Діти всі колядували.

Перша зірка ось вже сходить, Коляда до нас заходить!

Всі це свято відзначаєм, Один одного вітаєм!"

До Дня міста у нашому закладі проходили тематичні заняття та бесіди.

"Моя Полтаво, ти благословенна!
З твоїх джерел натхнення спраглі п'ють,
Добра й любові сходять мудрі зерна...
Твоїх дітей у світі впізнають".   (Марія Бойко)

Новий 2020-2021 навчальний рік вже розпочався!

Заклад працює згідно з рекомендаціями МОН щодо організації роботи дитсадків у період карантину.

Вихователі зранку забирають дітей у батьків на території закладу, але за межами будівлі, батьки не заходять до приміщення. Так само ввечері передають дітей батькам. На території нашого закладу при вході на територію облаштоване організоване місце для обробки рук спиртовими антисептиками. Режими та графіки роботи груп закладу організовано так, щоб мінімізувати контакти дітей з різних груп. У групах закладу проводиться дезінфекція поверхонь до та після заняття та провітрювання приміщень не менше 15 хвилин перед відкриттям закладу та почергове провітрювання кімнат протягом дня.

Основні особливості роботи закладу дошкільної освіти у період адаптивного карантину:

Літо - радісна пора, любить літо дітвора!

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дітей дошкільних закладів.Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. А ми - працівники закладу прикладаємо якомога більше зусиль на те, щоб діти ще й оздоровилися, набралися сил та узагальнили вже набуті за навчальний рік знання!

Березень...
Весна...
Які прекрасні, милі лиця,
Усмішка чудова на устах.
Це свято жінки:
матері, коханої, дружини.
Низький уклін вам до землі
від чоловіка, від дитини.
Хай світить сонце в вишині,
Пташки співають вам пісні.

Приємні , неперевершені миттєвості чарівних весняних свят у ЗДО №6 «Дивограй».

 

2 березня 2020 р. вихованці ЗДО №6 « Дивограй» взяли участь у ІІ «Всеукраїнському занятті доброти», на якому розглядалося питання «Гуманного та відповідального ставлення до тварин». Всеукраїнське заняття доброти  започатковане благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа».   Тематичні заняття у різних вікових групах були спрямовані на формування у дітей відповідального та гуманного ставлення до тварин, любов до природи та її представників загалом.

22 січня 2020 року ЗДО №6 « Дивограй» приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації ПОІППО ім. М.В.Остроградського. Керівникам закладів дошкільної освіти області представлена різноманітна програма.

А саме: презентація елементів новітнього предметно-ігрового середовища, участь помічників вихователів в організації освітньо-виховної роботи, виступ дитячого оркестру « Кришталевий дзвін» з використанням нетрадиційних музичних інструментів, залучення батьків до участі у художньо-естетичному вихованні дітей, оглянули корекційне оснащення логопедичного кабінету та взяли участь у пошуково-дослідницькій діяльності.

Також гості мали змогу ознайомитися та обмінятися думками щодо особливостей впровадження системи НАССР в умовах дитячого садка.

Діти та колектив нашого ЗДО вшановують народні звичаї, обряди та традиції. Так, 13 січня діти старших груп провели свято "Щедрівки", на яке запросили всіх дітей нашого закладу.

Із 20-28 грудня 2019 року в нашому закладі проходили Новорічні ранки, на яких діти весело співали, танцювали, розповідали віршики та радо зустрічали найважливішого гостя - Діда Мороза.

"У нічний казковий час
Рік Новий прийшов до нас,
Він приніс свої вітання
І найкращі побажання –
І людині, і родині,
І матусі-Україні!"

Із 25 по 29 листопада у середній групі №10 «Веселка» проходить тематичний тиждень «Ми у відповіді за тих, кого приручили» до «Всесвітнього дня домашніх тварин», який відзначається 30 листопада. У рамках даного тижня діти разом з батьками виготовили стінгазети про своїх домашніх улюбленців, особливості їх поведінки та догляду за ними. Всі роботи зібрані у виставку, яка представлена для дітей та їх батьків у роздягальні.

Із 18 по 22 листопада у середній групі №6 «Метелики» проходив тематичний тиждень «І в садочку, і в родині, жити весело дитині». У рамках якого була представлена виставка із стінгазет, які були виготовлені дітьми та їх батьками вдома, а в закладі діти розповідали про себе та свою сімю, демонструючи всім свою роботу.

Також у старшій групі № 9 «Віночок» пройшли нетрадиційні батьківські збори у вигляді консультації-практикуму на тему: «Навчаємося разом». На цих зборах батькам були запропоновані завдання за різними лініями розвитку та матеріали до них. Батьки охоче взяли участь у їх виконанні.

12 листопада 2019 р. у ЗДО №6 "Дивограй" пройшов День педмайстерності. Гостям заходу була представлена різноманітна програма з теми: "Дитсадок та родина".

Мультимедійна презентація "У талановитих батьків - талановиті діти" підтвердила різні форми роботи колективу закладу з батьками вихованців (нетрадиційні батьківські збори, спортивні та тематичні свята, родинні зустрічі, "Дні творчості").

Також усі вікові групи представили нові елементи предметно-ігрового середовища, виготовлені батьками вихованців. Це пошиті розвивальні килимки, які легко складалися з усім вмістом і перетворювалися на сумки.

Яскравими були фрагменти святкових ранків за участю батьків. Також гостям було запропоновано прийняти участь у пошуково-дослідницькій діяльності за мотивами казки "Дюймовочка".

25 жовтня 2019 року Полтавський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №6 "Дивограй" зустрічав делегацію керівників закладів дошкільної освіти м.Херсона за такою програмою:

1. "Дивограй" - радо зустрічає гостей.

2. Полтава - місто мого дитинства. Вітають діти старших груп.

3. Презентація елементів предметно-ігрового середовища:

  • Дидактична гра "сумка-килимок";

  • Театр на фартуху;

  • Педагогічна валізка.

4. Огляд освітнього колекційного середовища:

5. "Пізнаємо світ разом з Дюймовочкою" - пошуково-дослідна діяльність. Майстер-клас для гостей.

 

30 вересня 2019 року до Всесвітнього Дня Бібліотек у старшій групі № 9 "Віночок" відбулася зустріч з бібліотекарями, які представили до уваги маленьких читачів цікаву дитячу літературу.

"Вже побагряніло
Листячко на клені,
Але на вербиці
Ще воно зелене."

Осінні турботи у нашому садочку...

"Талановиті діти та їх батьки"

У логопедичній групі №11 "Зірочка" пройшли нетрадиційні групові батьківські збори. Тема: "Пошуково-дослідна діяльність, як метод ознайомлення дітей з природою".

У середній групі №4 "Колосок" відбулися батьківські збори, на яких батьки мали змогу отримати інформацію щодо змісту освітньої діяльності дітей 5-го року життя за новою програмою "Впевнений старт"; вікові особливості психічного розвитку дітей середнього віку; представлення "Математичного планшету" - спільної роботи вихователів та батьків.

У нашому садочку відбулися осінні ранки: 

 

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

 

 

 Напередодні Дня міста 22 вересня наш садочок брав участь у виставці поробок із овочів та квітів. Ми представили свою композицію під назвою: 

"Родина, родина – від батька й до сина
Від матері доні добро передам.
Родина, родина – це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям".

Шановні батьки, мешканці нашого мікрорайону та відвідувачі сайту!

Звертаємо вашу увагу на те, що з метою задоволення освітньо-виховних потреб та попиту на дошкільну освіту на території нашого дитячого садку розпочалося будівництво нового додаткового корпусу.

.

Також, з метою оптимізації перебування наших вихованців у ДНЗ проводяться роботи по утепленню приміщення садку та ремонт східців пожежних виходів з груп.