Понеділок, 22.10.2018, 14:52

Напередодні Дня міста 22 вересня наш садочок брав участь у виставці поробок із овочів та квітів. Ми представили свою композицію під назвою:

"Родина, родина – від батька й до сина
Від матері доні добро передам.
Родина, родина – це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям".

Шановні батьки, мешканці нашого мікрорайону та відвідувачі сайту!

Звертаємо вашу увагу на те, що з метою задоволення освітньо-виховних потреб та попиту на дошкільну освіту на території нашого дитячого садку розпочалося будівництво нового додаткового корпусу.

.

Також, з метою оптимізації перебування наших вихованців у ДНЗ проводяться роботи по утепленню приміщення садку та ремонт східців пожежних виходів з груп.

15 січня 2018 року колектив Полтавського дошкільного навчального закладу №6 "Чебурашка" завітав привітати з Щедрим вечором творчий колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя.

06.12.2017 року у Полтавському ДНЗ №6 "Чебурашка" пройшла зустріч з бібліотекарями дитячої міської бібліотеки ім. П.Мирного.

У садочок завітали: Соловій Валентина Іванівна - завідувач відділу соціокультурної діяльності, науково-методичної роботи та бібліотечного маркетингу; Шевченко Світлана Борисівна - бібліотекар; Миргородська Алла Григорівна - провідний бібліотекар відділу соціально-культурних зв'язків і методичної роботи; Ляхівненко Катерина Анатолівна - бібліотекар. Так у молодших групах №9 та 12 було проведено заняття з використанням різних книжок, що їх привіз дитячий бібліопотяг. У старших групах № 4,6 та 10 представники бібліотеки провели заняття із слуханням та розглядом ілюстрацій до казки Роба Скоттона "Як кіт Сплет збирався іти до школи".

13 січня 2016 року в нашому садочку відбулися заходи щодо відзначення Щедрого Вечора та свята Маланки. Були задіяні діти всіх садових груп, а діти раннього віку приймали у себе гостей-щедрувальників.

Також колектив Полтавського дошкільного навчального закладу №6 "Чебурашка" завітав привітати з Щедрим вечором творчий колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя.

27 жовтня 2015 року в нашому садочку в рамках підготовки до "Тижня правового виховання"  відбулася зустріч з представником правоохоронних органів - Ахіджанян Жанною Суренівною, яка надала консультацію для вихователів та батьків щодо дотримання прав дітей дошкільного віку. Також Жанна Суренівна провела з дітьми бесіду, спрямовану на визначення рівня сформованості в них знань про права дітей.