Понеділок, 25.06.2018, 01:45

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад Постанови Кабінету Міністрів Україні від 14.06.2002 р. №826 «Про затвердження Порядку медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі», спільного наказу МОЗ і МОН України від 30.08.2005 р. №432/496 «Про вдосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі» в закладі створено необхідні умови для проведення лікувально-профілактичних та оздоровчих заходів.

Медичний блок складається з медичного кабінету, кабінету щеплень та ізолятору.

Медичне обслуговування у ПДНЗ №6 здійснюють старша медична сестра і лікар-педіатр міської лікарні.

Складено річний та місячні плани лікувально-профілактичних та оздоровчих заходів, в яких передбачено профілактичну та оздоровчу роботу з різних напрямів: попередження кишкових, дерматологічних, інфекційних, простудних захворювань, різного виду травматизму; проводяться антропометричні дослідження огляд на педикульоз та дотримання гігієни.

Адміністративно-господарський персонал закладу працює за чіткою системою щодо організації належного санітарного стану навчально-виховних та господарсько-побутових приміщень і території закладу (вчасне вологе прибирання, провітрювання, дезінфекція, дотримання відповідного температурного режиму, вентиляція, освітлення, КВАРЦЮВАННЯ тощо).

Усі працівники закладу вчасно проходять медичні огляди.