Понеділок, 10.12.2018, 19:23

Від нас - педагогів - залежить те, яким воно буде для маленьких вихованців. Необхідно подбати про те, щоб вони отримали вдосталь життєдайних променів і радощів у ході пізнавальних прогулянок, екскурсій, а також незабутніх вражень від спілкування з рідною природою.

Для того щоб зробити перебування дітей у дитячому садку влітку цікавим і невимушеним, ми приділяємо більше уваги рухливим іграм з інтелектуальним навантаженням, дидактичним іграм, іграм-забавам, творчим іграм, одночасно збільшивши час перебування на свіжому повітрі та здійснюючи фізкультурно-оздоровчі заходи. У ході гри діти запам’ятовують і пригадують більше, ніж під час будь-якої іншої діяльності — вони здатні триваліший час зосереджувати увагу. Рухаючись і граючи, дитина здатна пізнати більше, ніж сидячи на одному місці під час занять. Також, літо - оптимальна пора для проведення спостережень та пошуково-дослідної роботи у природі. Так, ми спостерігали за  квітами у квітниках , виноградними равликами , комахами, процесом росту та розвитку с/г культур на ділянках городу ДНЗ .

Отже, літньо-оздоровчий період 2015 року пройшов активно, діти мали змогу розширити, збагатити та закріпити свої знання про оточуючу природу, оздоровитися не лише фізично, а й духовно, проводячи багато часу на свіжому повітрі на лоні природи.

Тож, новий навчальний рік будемо розпочинати з новими знаннями та силами!..