Неділя, 22.04.2018, 15:45

Пізнання себе і навколишнього світу відбувається через почуття,тому так важливо навчити  малюка бачити,чути,відчувати цей світ,сприймати його як диво. Малювання - благодатна діяльність для виховання почуттів,передусім тому,що майже усі діти люблять малювати. А ще тому, що це продуктивна діяльність, яка дає малюку змогу відтворити на аркуші паперу світ своїх думок і почуттів. Ось чому головним завданням організації зображувальної  діяльності вважаємо виховання естетичних почуттів, а допоміжним - навчання технічних прийомів.

Заняття з малювання повинне стати  зустріччю малюка з твором мистецтва, казкою, одним із предметів навколишнього світу або явищем,загадковим  для нього. І такі зустрічі будуть вчити  дитину помічати красу, радіти й дивуватися їй, виражати свої почуття. Сприймання навколишнього - складний процес, і чим більше органів чуття беруть у цьому участь, тим  повнішими будуть уявлення, глибшими-пізнання.

Вихователь групи №10 Гальченко Оксана Олексіївна проводить велику роботу на заняттях з зображувальної діяльності: розвиває творчість, захоплення, художні здібності, практичні вміння, естетичні задуми, допомагає дітям осягнути  розмаїття форм і барв у довкіллі,відтворити сприйняте у своїй уяві і передавати враження на аркуші паперу.

Особливо цікава робота ведеться використовуючи нетрадиційні способи-так звану кляксографію, графіку, малювання пальчиком, по вологому паперу, штампування, долонькою, зібганим папером, мильними бульками, додаючи сіль у фарбу(рельєфний малюнок),зубною щіткою,відбитками засушеного природного матеріалу,малюємо пластиліном, малюємо квачиком, за допомогою техніки монотипії, малюнок на яєчній шкарлупі і т.д.

малюємо пензликом для клею

малюємо пальчиками